| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Combiner Box (Photovoltaik), With fuse holder, Surge protection II, Sw |
| Bränd | Weidmüller |
| Päritoluriik* | ES |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 2091 00 |
| ETIM | EC003857 |
| Laius | 635 mm |
| Kõrgus | 360 mm |
| Sügavus | 835 mm |
| Talitlustemperatuur | -20-45 °C |
| Materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| String protection | 2-poolust |
| Pakkimistase 1 | 8430243417938, 8430243417938 |