| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Combination series AP600 without R/A WW |
| Bränd | Jung |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC000020 |
| Nimipinge | 250 V |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Talitlusviis | Lüliti/nupp |
| Värvus | Valge |
| Halogeenivaba | Yes |
| Tunnusvool | 0 A |
| Pistikupesade arv | 1 |
| Materjal | Duroplast |
| Liigpingekaitse | No |
| Rikkevoolukaitse | No |
| Materjal | Plast |
| Kinnitusviis | Kruviliitega |
| Lüliti liik | Seerialüliti |
| Pistikupesa liik | Ilma kaitsekontaktita |
| Paigaldussuund | Vertikaalne |
| Valgustusega | No |
| Pistikupesa nimivool | 16 A |
| RAL-number (akin) | 9016 |
| Läbipaistev | No |
| Pinna liik | Läikiv |
| Minisulavkaitsmega | No |
| Sobib vastava kaitseastme (IP) korral | IP20 |
| Laius | 61 mm |
| Kõrgus | 116 mm |
| Seadme sügavus | 40 mm |
| Aktiivklemmide arv (ümarad) | 0 |
| Aktiivklemmide arv (lapikud) | 0 |
| Sisseehitatud paigalduskarbi vähim sügavus | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 4011377171916, 4011377171916 |