| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | COLUMNS CA 1 SOCKET WITH LOCK T2 7,4kW |
| Bränd | Scame |
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002883 |
| Ühe laadimispunkti suurim võimsus | 7 kW |
| Paigalduspoolse ühenduse mudel | Ühefaasiline |
| Pakkimistase 1 | 8001636349220 |
| Paigaldusviis | Põrandakinnitus |
| Laius | 385 mm |
| Kõrgus | 1.51 mm |
| Sügavus | 263 mm |
| Kere materjal | Teras |
| Löögikindlus | IK10 |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Laadimisühikute arv | 1 |