| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Coffret membrane simple action PPMS noir |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001765 |
| Kaitseaste (IP) | IP21 |
| Pakkimistase 1 | 3660191612009 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 95 mm |
| Kõrgus | 65 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Pooluste arv | 4 |
| Materjal | Plast |
| Sõnumi liik | Muul viisil |
| Raadiosüsteem | No |
| Klaaskettaga | No |
| Paberkattega | No |