| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CMSI B ET/MT8L PRE-EQ8L EQ 4VOIES 8B+UGA |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002685 |
| Talitluspinge | 230 V |
| Sobib ühendamiseks latiga | No |
| Toiteadapteriga | No |
| Raadioside | No |
| Sisseehitatud hädatoiteseade | No |
| Välisliides | No |
| Sisseehitatud numbrivalikuseade | No |
| Pakkimistase 1 | 3660191312442 |
| Paigaldusviis | Pindpaigaldus |
| Laius | 406 mm |
| Kõrgus | 176 mm |
| Sügavus | 612 mm |
| Adresseeritav | No |
| Väljundite arv akustilistele signaaligeneraatoritele | 4 |