CMPB/4-160 LG0(PP)(230V50HZ) image 1
CMPB/4-160 LG0(PP)(230V50HZ)
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8413893131379
MPN: 5130088700
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 1-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi CMPB/4-160 LG0(PP)(230V50HZ)
Bränd S&P
Kategooriad Tsentrifugaal-kanaliventilaatorid
Päritoluriik* ES
Harmoneeritud süsteemi kood 8414 5925 00
ETIM EC010994
Nimivool 2.3 A
Laius 445 mm
Kõrgus 525 mm
Sügavus 440 mm
Võimsustarve 0.25 kW
Kere materjal Plast
Sagedus 50 Hz
Sobib väliskasutuseks Yes
Termokaitsega No
Suurim pidev ümbrustemperatuur 60 °C
Ühendatav toitepinge 1 x 230 V
Ülekandega ajam No
Kere materjali kvaliteediklass Polüpropüleen
Tiiviku materjal Plast
Tiiviku materjali kvaliteediklass Polüpropüleen
Kere pinnakaitse Töötlemata
Tiiviku pinnakaitse Töötlemata
Koos hooldus-/teeninduslülitiga No
Ühekiiruseline mootor Yes
Ühekiiruseline mootor, mis on juhitav Trafo
Tagasitõmbe sulgur Puudub
Mootori (nimi)kiirus, pööret minutis 1500, 4 poolust
Õhuvoo hulk rõhul (200 Pa (staatiline) 27 m³/h
Õhuvoo hulk rõhul (400 Pa (staatiline) 0 m³/h
Õhuvoo hulk rõhul (600 Pa (staatiline) 0 m³/h
Õhuvoo hulk rõhul (800 Pa (staatiline) 0 m³/h
Õhuvoo hulk rõhul (1000 Pa (staatiline) 0 m³/h
Õhuvoo hulk rõhul (1500 Pa (staatiline) 0 m³/h
Õhuvoo hulk rõhul (14000 Pa (staatiline, 20°C) 0 m³/h
Õhuvoo hulk rõhul (18000 Pa (staatiline, 20°C) 0 m³/h
Joonel (järjekorras) No
Kanali nimiläbimõõt, imemispoolel 160 mm
Kanali nimiläbimõõt, jaotuspoolel 160 mm
Akustiline võimsus sagedusel 63 Hz 31 dB
Akustiline võimsus sagedusel 125 Hz 41 dB
Akustiline võimsus sagedusel 250 Hz 55 dB
Akustiline võimsus sagedusel 500 Hz 58 dB
Akustiline võimsus sagedusel 1000 Hz 61 dB
Akustiline võimsus sagedusel 2000 Hz 60 dB
Akustiline võimsus sagedusel 4000 Hz 60 dB
Akustiline võimsus sagedusel 8000 Hz 49 dB