| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CMH-TD RX7s-24 150W/830 15000hrs |
| Bränd | GE |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Lambipesa | RX 7s |
| Valgusvoog | 14500 lm |
| Lambi pinge | 96 V |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Pakkimistase 1 | 0043168369121 |