| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CMH-T G12 70W/830 15000hrs |
| Bränd | GE |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Lambipesa | G12 |
| Valgusvoog | 7000 lm |
| Lambi pinge | 70 V |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 70 W |
| Pakkimistase 1 | 0043168676991 |