CM-MSS.51S Therm. motor protec. relay 2x1c/o, 24-240VAC/DC image 1
CM-MSS.51S Therm. motor protec. relay 2x1c/o, 24-240VAC/DC image 2
CM-MSS.51S Therm. motor protec. relay 2x1c/o, 24-240VAC/DC thumbnail 1
CM-MSS.51S Therm. motor protec. relay 2x1c/o, 24-240VAC/DC thumbnail 2
CM-MSS.41S Therm. motor protec. relay 2c/o, 24-240VAC/DC
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4013614496660
MPN: 1SVR730712R1300
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi CM-MSS.51S Therm. motor protec. relay 2x1c/o, 24-240VAC/DC
Bränd ABB
Kategooriad Elektrooniline ülekoormuskaitse
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC002568
Mõõteahelaid 2
Abiabela ühendusviis Kruviühendus
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4013614496660
Muud tehnilised andmed
Laius 22.5 mm
Kõrgus 85.6 mm
Sügavus 103.7 mm
Nominaalne toitepinge 24-240 V
Eemaldatavate klambritega No
Võimalik on vigade registreerimine Yes
Välise lähtestamise valmidus Yes
Aktiveerimispinge liik AC/DC
Normaalselt suletud kontaktide arv 0
Normaalselt avatud kontaktide arv 0
Ümberlülituskontaktide arv 2
Allalaadimised
Kirjeldus
The CM-MSS.51S belongs to the CM thermistor motor protection relay range. It operates with a rated control supply voltage of 24 - 240 V AC / DC and has a 2 c/o (SPDT) output with contacts rated at 250 V / 4 A. It features two sensor circuit to monitor PTC temperature sensors (single or accumulative evaluation, configurable) and works according to the closed-circuit principle. The sensor circuits of this CM-MSS.51S are short-circuit (configurable), as well as interrupted-wire monitored and can be reset automatically, manually or remotely after the failure has been removed. This protection relay is certified according to the ATEX directive 94/9/EC and is equipped with a reset / test button. The non-volatile fault storage, the short circuit detection and the accumulative evaluation can be enabled/disabled via DIP switches. A sealable transparent cover for protection against unauthorized changes is available as accessory. The device offers screw connection technology with double-chamber cage connection terminals.