| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CM-ESS.1P Voltage monitoring relay 1c/o, B-C=3-600VRMS, 24-240VAC/DC |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Monitoring Relays
Pinge jälgimise relee |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 4900 00 |
| Elektriühenduse liik | Vedruklamber ühendus |
| Minimaalne seadistatav sisselülitusviivitus | 0 s |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 4016779852395 |
| Laius | 22.5 mm |
| Kõrgus | 85.6 mm |
| Sügavus | 103.7 mm |
| Eemaldatavate klambritega | No |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz | 24-240 V |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz | 24-240 V |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC | 24-240 V |
| Suurim lubatud viivitus sisselülitamisel | 0 s |
| Suurim lubatud väljalülitusviivitus | 0 s |
| Minimaalne seadistatav väljalülitusviivitus | 0 s |
| Aktiveerimispinge liik | AC/DC |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 0 |
| Ümberlülituskontaktide arv | 1 |