| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | closure piece for BKF150 foil dry care |
| Bränd | Hager |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7610 9090 00 |
| ETIM | EC001014 |
| Sobib süvistatud põrandakanalile (suletud) | No |
| Sobib põrandaalusele pealt avatavale kanalile | Yes |
| Sobib põrandaalusele pealt avatavale kanalile | Yes |
| Pakkimistase 1 | 4012002237083, 4012002237083 |
| Pakkimistase 2 | 4012002237083 |
| Laius | 150 mm |
| Kõrgus | 190 mm |
| Pindade vahekaugus | 45-190 mm |