| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CLICKIN SNELKOPPELING 70/105 Zplus |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002413 |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Sobib juhtmete korvrennile | Yes |
| Sobib kaabliredelile | No |
| Sobib kaablikanalile | No |
| Pakkimistase 1 | 3606480570940 |
| RAL-number | 0 |
| Materjal | Muul viisil |
| Pikkus | 0 mm |
| Roostevaba teras, dekapeeritud | No |
| Sobib kaablisüsteemile kõrgusega | 35 mm |
| Hingedel, horisontaalne | No |
| Hingedel, vertikaalne | No |
| Sobib kaablikandesüsteemi laiusele | 100-300 mm |