| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CLIC 63 PLASTIC PIPE CLAMP |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 30 mm |
| Kõrgus | 100 mm |
| Lisatarviku liik | Paigalduskomplekt |
| Pikkus | 115 mm |
| Pakkimistase 1 | 4250217421938 |
| Värvus | Valge |
| Läbimõõt | 66 mm |
| Materjal | Plast |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |