| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CLAMP TERMINAL SOCKET |
| Bränd | FINDER |
| ETIM | EC001456 |
| Paigaldusviis | DIN-latt (paigaldusliist) 35 mm |
| Funktsionaalne laiendamine on võimalik | Yes |
| Elektriühenduse liik | Kruviühendus |
| Klemmide arv | 8 |
| Pakkimistase 1 | 8012823392530 |
| Laius | 15.8 mm |
| Kõrgus | 82.9 mm |
| Sügavus | 67.1 mm |
| Eemaldatavate klambritega | No |