| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CLAMP TERMINAL SOCKET |
| Bränd | FINDER |
| ETIM | EC001456 |
| Paigaldusviis | DIN-latt (paigaldusliist) 35 mm |
| Funktsionaalne laiendamine on võimalik | No |
| Elektriühenduse liik | Kruviühendus |
| Klemmide arv | 8 |
| Pakkimistase 1 | 8012823294377 |
| Laius | 38 mm |
| Kõrgus | 65 mm |
| Sügavus | 23.5 mm |
| Eemaldatavate klambritega | No |