| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Clamp for rail ZS 50 S-5 metallic |
| Bränd | SIMET |
| Kategooriad |
Busbar Systems and Accessories
|
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Maksimaalne nimitöövool Ie | 315 A |
| Pakkimistase 1 | 5907813234385, 5907813234385 |
| Sobib .. | Lame latt |
| Juhi maksimaalne ristlõige | 50 mm² |
| Klambriga | 17 mm |
| Lati paksus | 5 mm |
| Sobiv ribajuhtide ühendamiseks | Yes |
| Sobiv ümarjuhtide ühendamiseks | Yes |
| Sobiv sektorjuhtide ühendamiseks | Yes |