| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Clamp DIN rail, Orion.Plus, W800 mm |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
Paigaldustarvikud ja -osad
|
| ETIM | EC002625 |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 3250610671870, 3250610671870 |
| Pakkimistase 2 | 3250610671870 |
| Laius | 620 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Sügavus | 30 mm |