| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CLA LEDLuster D 2.7-25W P45 E27 827 CL |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Valgusefektiivsus | 92.6 lm/W |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Valgusvoog | 250 lm |
| Pakkimistase 1 | 8718696709887 |