| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CLA LEDBulb ND 17-150W A67 E27 827 CL |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 70 mm |
| Valgusefektiivsus | 144 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 128 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 17 W |
| Valgusvoog | 2452 lm |
| Lambi nimetus | A-type |
| Hõõglamp | Yes |
| Pakkimistase 1 | 8718699657840 |
| Pakkimistase 2 | 8718699657857 |
| Pakkimistase 3 | 8718699657840 |
| Värvus | Valge |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Pinge liik | AC |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Energiatõhususklass | A++ |
| Kaugtalitlus on võimalik | No |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Soe valge <3300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |
| Nimivool | 140 mA |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 17 kWh |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Summaarne harmooniline moonutus | 0.82 |
| Fotobioloogiline ohutus standardi EN 62471 järgi | RG1 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 20000 |
| Võimsustegur | 0.56 |
| Energiatõhususe indeks (EEI) | 0.0944 |
Featuring a classic heritage design, Classic filament LEDbulbs combine the familiar shapes of classic incandescent bulbs with the benefits of the long lasting LED technology. They deliver beautiful, decorative warm-white light while saving around 90% on energy costs compared with traditional light bulbs.