| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Chrystie 24 | Pendant | Smoke |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1150 00 |
| ETIM | EC001743 |
| Kõrgus/sügavus | 175 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Süsteemi võimsus | 11 W |
| Pakkimistase 1 | 5701581405882 |
| Pakkimistase 2 | 5701581405790 |
| Lambipesa | GU10 |
| Kere materjal | Klaas |