| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CHIAVE USB DMX/RDM ECOECCO |
| Bränd | Performance in Lighting |
| Kategooriad |
Push Buttons
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8523 5110 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Mudel | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 8018367723304, 8018367723304 |
| Laius | 8 mm |
| Kõrgus | 1 mm |
| Sügavus | 3 mm |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |