| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FT200093570D CHB5 AC TRMS Leakage Current Clamp with harmonics, 50 A, jaw 30 mm |
| Bränd | Beha-Amprobe |
| Päritoluriik* | TW |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9030 3200 00 |
| ETIM | EC000380 |
| Voolu liik | AC |
| Näidik | Digitaalne |
| Mõõteulatuse valik | Automaatne |
| Voolu mõõteulatus, AC | 0.001-50 A |
| Klambri avamine | 30 mm |
| Mõõteahela kategooria | CAT III |
| Kaitseaste (IP) | IP2X |
| Mõõteahela kategooria suurim pinge | 300 V |
| Pakkimistase 1 | 0095969464246 |
| Takistuse mõõteulatus | No |
| Tegeliku efektiivväärtuse RMS mõõtmine | Yes |
| Katkematuse test | No |
| Liides | No |
| Mahtuvuse mõõtmine | No |
| Sageduse mõõtmine | Yes |
| Võimsuse mõõtmine | No |
| Lekkevoolu mõõtmine | Yes |
| Kaablite mõõtmine milles on edasi ja tagasisuuna juhid | No |
| Adapteri ühendamine multimeetriga | No |
| Tippväärtuste mõõtmine | Yes |
| Pinge mõõtmine, AC | Yes |
| Pinge mõõtmine, DC | No |
| Mitu kuvarit | No |
| Temperatuuri mõõtmisega | No |
| With display backlight | No |