| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CHARGER LG 443/1 120V/60HZ |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pikkus | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 4250959910608 |
| Värvus | Muul viisil |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Muul viisil |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |