| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Sensor: inductive; OUT: PNP / NO; 0÷8mm; 10÷36VDC; M12; 2m; IP67 |
| Bränd | Carlo Gavazzi |
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 5019 00 |
| ETIM | EC002714 |
| Pinge liik | DC |
| Lülituskaugus | 8 mm |
| Elektriühenduse liik | Kaabel |
| Lülitusväljundi liik | PNP |
| Lüliti liik | Normaalselt avatud kontakt (NO) |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz | 0 V |
| Kere konstruktsioon | Silinder, kruvi-keere |
| Anduri mehaanilised paigaldusolud | Mittetasane pind |
| Toitepinge | 10-36 V |
| Omadused vastavalt standardile EN ISO 13849-1 | Puudub |
| Ohutuse üldtase vastavalt standardile IEC 61508 | Puudub |
| Pakkimistase 1 | 8030956073188, 8030956073188 |
| Võimalik on kaskaadlülitus | No |
| Kere materjal | Metall |
| Sobib ohutusfuktsiooniks | No |
| Kere pinnakate | Nikeldatud |
| Lülitussagedus | 2000 Hz |
| Kaitstud pooljuhtväljundite arv | 1 |
| Ohutusandmeside liidese tüüp | Puudub |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz | 0 V |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC | 10-36 V |
| Plahvatuskindluse kategooriga gaasikeskkonnas | Puudub |
| Plahvatuskindluse kategooriga tolmukeskkonnas | Puudub |
| Kaitstud väljundi suurim väljundvool | 200 mA |
| Lülitusaparaatide talitlusjärelevalvefunktsiooniga | No |
| Käivitamise tüüp | Metallist Target |
| Liidese tüüp | Puudub |
| Survekindel | No |
| Anduri läbimõõt | 12 mm |
| Anduri pikkus | 50.8 mm |
| Häirete püsivus magnetväljas | Immuunne magnetilise DC ja AC-välja vastu |