| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CF-MC 5 Master Controller 5 Channels |
| Bränd | Danfoss |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1010 00 |
| ETIM | EC010057 |
| Toitepinge | 230 V |
| Väljundpinge | 24 V |
| Ühe kanali suurim võimsus | 4 VA |
| Kanalite/tsoonide arv | 5 |
| Pakkimistase 1 | 5702425081613 |
| Laius | 325 mm |
| Kõrgus | 79 mm |
| Sügavus | 51 mm |
| Suurim kontaktipinge | 230 V |
| Koos lisakontaktiga | Yes |
| Vastuvõtu sagedus | 868 MHz |
| Küte | Yes |
| Suurim kontaktkoormus | 8 A |