| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cera | Table lamp | Brass |
| Bränd | NORDLUX |
| Kategooriad |
Laualambid
|
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 2190 00 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Pikkus | 240 mm |
| Kõrgus/sügavus | 470 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Süsteemi võimsus | 40 W |
| Pakkimistase 1 | 5704924001321 |
| Pakkimistase 2 | 5708839001322 |
| Lambipesa | E14 |
| Kere materjal | Muul viisil |