| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Centre-off changeover 25A 1P 250V |
| Bränd | Hager |
| ETIM | EC001545 |
| Pinge liik | AC |
| Lülitusfunktsioon | 3-astmeline lüliti (vahelduslüliti) |
| Tunnusvool | 25 A |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Pooluste arv | 1 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 3250615561190 |
| Pakkimistase 2 | 3250615561190 |
| Pakkimistase 3 | 3250615561190 |
| Signaallambiga | No |
| Sisseehitussügavus | 64 mm |
| Lambi maksimaalne võimsus | 0 W |
| Lühisvoolu lahutusvõime (Icw) | 6 kA |
| Laius mooduli arvudes | 1 |
| Vähim tunnuspinge | 250 V |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 0 |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 0 |
| Ümberlülituskontaktide arv | 1 |
| Forced segregation (according to DIN VDE 0113) | No |