| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Central plate inst. opening Ø 18.8 mm, com-tech, al., matt, lacq. |
| Bränd | Berker |
| Kategooriad |
Arvutipesa
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000018 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Kooste ehitus | Põhielement adapterplaadiga |
| Värvus | Alumiinium |
| Halogeenivaba | Yes |
| Hingedega kate | No |
| Kasutusala | Muul viisil |
| Pinnatöötlus | Lakitud / emailitud |
| Tõmbetõkisega | No |
| Materjal | Muul viisil |
| Silt | Trükitav silt, vaherõngale kinnitatav |
| Sobib ühenduste arvule | 1 |
| Materjal | Muul viisil |
| Kinnitusviis | Kruviliitega |
| Lüsterklemm | No |
| RAL-number (akin) | 9006 |
| Tolmukaitsekattega | No |
| Märgistusega | No |
| Koos pesade/puksidega | No |
| Tugirõngas | Yes |
| Läbipaistev | No |
| Pinna liik | Matt |
| Sobib vastava kaitseastme (IP) korral | IP20 |
| Laius | 71 mm |
| Kõrgus | 71 mm |
| Seadme sügavus | 13.9 mm |
| Pakkimistase 1 | 4011334393900 |