| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Central plate for broadband modem box, polar white, glossy |
| Bränd | Berker |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Kooste ehitus | Vaherõnga keskmine katteplaat |
| Värvus | Valge |
| Halogeenivaba | Yes |
| Hingedega kate | No |
| Kasutusala | Muul viisil |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Tõmbetõkisega | No |
| Materjal | Muul viisil |
| Silt | Trükitav silt, vaherõngale kinnitatav |
| Materjal | Muul viisil |
| Kinnitusviis | Kruviliitega |
| Lüsterklemm | No |
| RAL-number (akin) | 9010 |
| Tolmukaitsekattega | No |
| Märgistusega | No |
| Koos pesade/puksidega | No |
| Tugirõngas | No |
| Läbipaistev | No |
| Pinna liik | Läikiv |
| Sobib vastava kaitseastme (IP) korral | IP20 |
| Laius | 51.5 mm |
| Kõrgus | 51.5 mm |
| Seadme sügavus | 12 mm |
| Pakkimistase 1 | 4011334243571 |