CEM80.00-220V-DC image 2
Product photo thumbnail 1
CEM80.00-220V-DC thumbnail 2
Motor contactor, CEM80.00-220V-DC
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 7890355109809
MPN: 004650201
Pakend: 1
Kaubaalus: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 1-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi CEM80.00-220V-DC
Bränd ETI
Kategooriad AC-võimsuskontaktorid
ETIM EC000066
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 37 kW
Normaalselt avatud peakontaktide arv 3
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-3, 400 V 80 A
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 220 V
Peaahela ühendusviis Raami klamber
Aktiveerimispinge liik DC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 7890355109809, 7890355109809, 7890355109809
Pakkimistase 2 7890355109809
Muud tehnilised andmed
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Normaalselt avatud abikontaktide arv 0
Normaalselt suletud abikontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-1, 400 V 110 A
Kirjeldus
Motor contactor, CEM80.00-220V-DC, No. Of poles 3, Catalogue Group CEM Motor contactor, AC rated control supply voltage Uc (V) 220, Rated operation power at AC3 (kW) 37, No. of aux NC contacts 0, Rated operation current Ie at AC3, 400V (A) 80, Rated operation current Ie at AC1 (A) 110, Function Motor contactors, No. of aux NO contacts 0, Rated operation power at AC3 (kW) 37