| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CEE-receptacle wall mount 30A 2P3W 4h IP44 UL |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001321 |
| IEC-voolutugevus | 32 A |
| Ühendusviis | Kruviklemmid |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 9003399539497 |
| Mudel | Pinnapealne |
| Kaablisisend | Tihendusmutter |
| Materjal | Plast |
| Kinnitusviis | Välispaigaldus |
| Pinnatöötluse kontaktid | Töötlemata |
| Voolutugevus UL/CSA (UL-variant) järgi | 30 A |
| Kella tunninäit | 4 h |
| Tuvastusvärvus | Kollane |