| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CEE-receptacle flange 80x97 angled 20A 3P4W 7h IP44 UL |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001317 |
| Pooluste arv | 4 |
| Materjal | Plast |
| Ühendusviis | Kruviklemmid |
| Pakkimistase 1 | 9003399129643 |
| Pinnatöötluse kontaktid | Töötlemata |
| Voolutugevus UL/CSA (UL-variant) järgi | 20 A |
| Pistiku suund | Nurgaga |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Kella tunninäit | 7 h |
| Tuvastusvärvus | Punane |
| Puuritud augu vahe, vertikaalselt | 73 mm |
| Puuritud augu vahe, horisontaalselt | 60 mm |
| Ääriku mõõt, vertikaal | 97 mm |
| Ääriku mõõt, horisontaal | 80 mm |