| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CEE-receptacle flange 75x75 straight 30A 3P4W 5h IP67 UL |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001317 |
| Pooluste arv | 4 |
| Materjal | Plast |
| Ühendusviis | Kruviklemmid |
| Pakkimistase 1 | 9003399659102 |
| Pinnatöötluse kontaktid | Töötlemata |
| Voolutugevus UL/CSA (UL-variant) järgi | 30 A |
| Pistiku suund | Sirge |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Kella tunninäit | 5 h |
| Tuvastusvärvus | Must |
| Puuritud augu vahe, vertikaalselt | 60 mm |
| Puuritud augu vahe, horisontaalselt | 60 mm |
| Ääriku mõõt, vertikaal | 75 mm |
| Ääriku mõõt, horisontaal | 75 mm |