| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CEE-plug 30A 4P5W 6h IP67 UL |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000140 |
| Pooluste arv | 5 |
| IEC-voolutugevus | 32 A |
| Ühendusviis | Kruviklemmid |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Pakkimistase 1 | 9003399238017 |
| Kaablisisend | Tihendusmutter |
| Materjal | Plast |
| Pinnatöötluse kontaktid | Töötlemata |
| Voolutugevus UL/CSA (UL-variant) järgi | 30 A |
| Pistiku suund | Sirge |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Kella tunninäit | 6 h |
| Tuvastusvärvus | Punane |