| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CEE-inlet wall mount 20A 3P4W 9h IP44 UL |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001319 |
| Materjal | Plast |
| Pinnatöötluse kontaktid | Töötlemata |
| IEC-voolutugevus | 16 A |
| Ühendusviis | Kruviklemmid |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 9003399307386 |
| Ehitusviis | Pinnapealne pistik |
| Pooluste arv | 4 |
| Voolutugevus UL/CSA (UL-variant) järgi | 20 A |
| Pistiku suund | Nurgaga |
| Kella tunninäit | 9 h |
| Tuvastusvärvus | Sinine |