| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CEE-flanged socket straight (75x75mm) 32A 5p 7h IP44/IP54 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001317 |
| Pooluste arv | 5 |
| Materjal | Plast |
| IEC-voolutugevus | 32 A |
| Ühendusviis | Kruviklemmid |
| Pakkimistase 1 | 9003399295058 |
| Pinnatöötluse kontaktid | Nikeldatud |
| Pistiku suund | Sirge |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Kella tunninäit | 7 h |
| Tuvastusvärvus | Must |
| Pinge vastavalt standardile EN 60309-2 | 500 V (50 60 Hz) must |
| Puuritud augu vahe, vertikaalselt | 60 mm |
| Puuritud augu vahe, horisontaalselt | 60 mm |
| Ääriku mõõt, vertikaal | 75 mm |
| Ääriku mõõt, horisontaal | 75 mm |