| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CEE-flanged socket straight (60x60mm) 16A 3p 9h IP44/IP54 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001317 |
| Pooluste arv | 3 |
| Materjal | Plast |
| IEC-voolutugevus | 16 A |
| Ühendusviis | Kruviklemmid |
| Pakkimistase 1 | 9003399105951 |
| Pinnatöötluse kontaktid | Nikeldatud |
| Pistiku suund | Sirge |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Kella tunninäit | 9 h |
| Tuvastusvärvus | Punane |
| Pinge vastavalt standardile EN 60309-2 | 400 V (50 60 Hz) punane |
| Puuritud augu vahe, vertikaalselt | 47 mm |
| Puuritud augu vahe, horisontaalselt | 47 mm |
| Ääriku mõõt, vertikaal | 60 mm |
| Ääriku mõõt, horisontaal | 60 mm |