| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CEE-flanged socket straight 55x55mm 16A 3p 24/42VDC IP44/IP54 TWIST |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001317 |
| Pooluste arv | 3 |
| Materjal | Plast |
| IEC-voolutugevus | 16 A |
| Ühendusviis | Kruviklemmid |
| Pakkimistase 1 | 9003399933509 |
| Pistiku suund | Sirge |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Kella tunninäit | 10 h |
| Tuvastusvärvus | Valge |
| Pinge vastavalt standardile EN 60309-2 | <50 V DC hall |
| Puuritud augu vahe, vertikaalselt | 41 mm |
| Puuritud augu vahe, horisontaalselt | 41 mm |
| Ääriku mõõt, vertikaal | 55 mm |
| Ääriku mõõt, horisontaal | 55 mm |