| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CEE-flanged socket straight 54x60mm 32A 2p 24/42VAC 400Hz IP44/IP54 TWIST |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001317 |
| Pooluste arv | 2 |
| Materjal | Plast |
| IEC-voolutugevus | 32 A |
| Ühendusviis | Kruviklemmid |
| Pakkimistase 1 | 9003399309786 |
| Pistiku suund | Sirge |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Kella tunninäit | 3 h |
| Tuvastusvärvus | Roheline |
| Pinge vastavalt standardile EN 60309-2 | 20-25 V / 40-50 V (400 Hz) roheline |
| Puuritud augu vahe, vertikaalselt | 44 mm |
| Puuritud augu vahe, horisontaalselt | 44 mm |
| Ääriku mõõt, vertikaal | 60 mm |
| Ääriku mõõt, horisontaal | 54 mm |