| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CEE-flanged socket straight 54x60mm 16A 3p 24/42VAC 100-200Hz IP66/IP67 TWIST |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001317 |
| Pooluste arv | 3 |
| Materjal | Plast |
| IEC-voolutugevus | 16 A |
| Ühendusviis | Kruviklemmid |
| Pakkimistase 1 | 9003399394225 |
| Pistiku suund | Sirge |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Kella tunninäit | 4 h |
| Tuvastusvärvus | Roheline |
| Pinge vastavalt standardile EN 60309-2 | 20-25 V / 40-50 V (100-200 Hz) roheline |
| Puuritud augu vahe, vertikaalselt | 44 mm |
| Puuritud augu vahe, horisontaalselt | 44 mm |
| Ääriku mõõt, vertikaal | 60 mm |
| Ääriku mõõt, horisontaal | 54 mm |