| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CEE flanged socket straight 63A 4P 7h IP67 power twist |
| Bränd | PCE |
| Kategooriad |
Industrial sockets (CEE)
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| Pooluste arv | 4 |
| Materjal | Plast |
| IEC-voolutugevus | 63 A |
| Ühendusviis | Kruviklemmid |
| Pakkimistase 1 | 9003399020032 |
| Pinnatöötluse kontaktid | Töötlemata |
| Pistiku suund | Sirge |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Kella tunninäit | 7 h |
| Tuvastusvärvus | Must |
| Pinge vastavalt standardile EN 60309-2 | 500 V (50 60 Hz) must |
| Puuritud augu vahe, vertikaalselt | 80 mm |
| Puuritud augu vahe, horisontaalselt | 80 mm |
| Ääriku mõõt, vertikaal | 100 mm |
| Ääriku mõõt, horisontaal | 100 mm |
CEE-flanged socket straight (100x100) 63A 4p 7h IP67 POWER TWIST
housing material: PA6
rated current: 63A
number of poles: 4 (3P+PE)
clock-position: 7h
rated voltage/frequency: 480-500V~ / 50+60Hz
contacts: brass, with lamellar spring (CuBe)
connection technology: frame terminals with screws
dimensions (flange/fixing center): 100x100 mm / 80x80 mm
IP protection class: IP66/IP67