| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CEE-flanged socket sloping (92x100mm) 32A 5p 6h IP44/IP54 TT |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001317 |
| Pooluste arv | 5 |
| Materjal | Plast |
| IEC-voolutugevus | 32 A |
| Ühendusviis | Kruvita klemmid |
| Pakkimistase 1 | 9003399234880 |
| Pinnatöötluse kontaktid | Töötlemata |
| Pistiku suund | Nurgaga |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Kella tunninäit | 6 h |
| Tuvastusvärvus | Punane |
| Pinge vastavalt standardile EN 60309-2 | 400 V (50 60 Hz) punane |
| Puuritud augu vahe, vertikaalselt | 85 mm |
| Puuritud augu vahe, horisontaalselt | 77 mm |
| Ääriku mõõt, vertikaal | 100 mm |
| Ääriku mõõt, horisontaal | 92 mm |