| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CEE-flanged socket sloping (80x97mm) 16A 4p 10h IP67 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001317 |
| Pooluste arv | 4 |
| Materjal | Plast |
| IEC-voolutugevus | 16 A |
| Ühendusviis | Kruviklemmid |
| Pakkimistase 1 | 9003399484780 |
| Pinnatöötluse kontaktid | Töötlemata |
| Pistiku suund | Nurgaga |
| Kontakti materjal | CuZn |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Kella tunninäit | 10 h |
| Tuvastusvärvus | Roheline |
| Pinge vastavalt standardile EN 60309-2 | 50-500 V (100-300 Hz) roheline |
| Puuritud augu vahe, vertikaalselt | 73 mm |
| Puuritud augu vahe, horisontaalselt | 60 mm |
| Ääriku mõõt, vertikaal | 97 mm |
| Ääriku mõõt, horisontaal | 80 mm |