| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CDM-T G12 70W/942 demo pack MasterColor |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Lambipesa | G12 |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Valgusefektiivsus | 85 lm/W |
| Lambi pinge | 70 V |
| Värvustemperatuur | 4200 K |
| Lambi võimsus | 70 W |
| Pakkimistase 1 | 0446324764219 |