| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Cable duct, 100 mm x 40 mm, 4.00 mm x 6.00 mm, 2000 mm |
| Bränd | Weidmüller |
| Kategooriad |
Perforeeritud juhtmestikurennid
|
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3925 9020 00 |
| ETIM | EC000012 |
| Värvus | Hall |
| Külgseina liik | Piludega |
| Kinnitusviis | Põhjaperforatsioon |
| Koos kattega | Yes |
| Pakkimistase 1 | 4050118603088 |
| Laius | 40 mm |
| Halogeenivaba | No |
| Kõrgus | 100 mm |
| Painduv | No |
| Isekustuv | Yes |
| Pikkus | 2000 mm |
| Kasulik ristlõige | 3375 mm² |
| Pilude vahekaugus | 6 mm |
| Pilu laius | 4 mm |