CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header image 1
CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header image 2
CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header image 3
CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header image 4
CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header thumbnail 1
CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header thumbnail 2
CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header thumbnail 3
CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header thumbnail 4
PCB header
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 140
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4017918926601
MPN: 1955840
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header
Bränd Phoenix Contact
Kategooriad PCB konnektorid ja klemmid
Päritoluriik* DE
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 6990 00
ETIM EC002637
Ühenduse liik Trükkplaadilt kaablile
Tunnuspinge 320 V
Pooluste arv 12
Talitlustemperatuur -40-100 °C
Tunnus-impulsspinge 4 kV
Elektriühenduse liik Muul viisil
Liitmiku mudel Kinnitatud liitmik
Nurk, PCB/kontakt Muul viisil
Tunnusvool In 12 A
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4017918926601
Muud tehnilised andmed
Kere värvus Must
Kontakti liik Sõrmkontakt
Kinnitusviis Muul viisil
Isolatsioonimaterjali tulekindlusklass UL94 järgi V0
Kontaktpinna materjal Tina
Liigpingekategooria III
Saasteaste 2
Ühendusharu läbimõõt 1.6 mm
Haru pikkus 2.6 mm
Mooduli eralduselementide ühendused 5.08 mm
Plug-in kontaktiridu 1
Ribamärgistuse tüüp Muul viisil
Mooduli eralduselementide kontaktid 5.08 mm
Isolatsioonimaterjal Muul viisil
PCB kinnituse tüüp Muul viisil
Kirjeldus
PCB headers, nominal cross section: 2.5 mm², color: black, nominal current: 12 A, rated voltage (III/2): 320 V, contact surface: Tin, type of contact: Male connector, number of potentials: 12, number of rows: 1, number of positions: 12, number of connections: 12, product range: CCV 2,5/..-GF, pitch: 5.08 mm, mounting: THR soldering, pin layout: Linear pinning, solder pin [P]: 2.6 mm, number of solder pins per potential: 1, plug-in system: COMBICON MSTB 2,5, Pin connector pattern alignment: Standard, locking: Screw locking, mounting: Threaded flange, type of packaging: 88 mm wide tape, For user information and design recommendations for through-hole reflow technology, go to: Downloads