| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CC-UAT-500EUR CC-UAT-500EUR Carrying Case |
| Bränd | Beha-Amprobe |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 4202 9900 00 |
| ETIM | EC000181 |
| Värvus | Punane |
| Laius | 330 mm |
| Mudel | Kott |
| Kõrgus | 780 mm |
| Sügavus | 155 mm |
| Materjal | Kangas |
| Pakkimistase 1 | 0195112016152 |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Muul viisil |
| Tabalüku kütked | No |
| Ratastega | No |
| Koos õlarihmaga | Yes |
| Punane signaal | No |
| Lukuga | No |
| Eemaldatav renn | No |
| Lahtrite koguarv | 5 |
| Vahuga | No |
| Koos jagajaga | Yes |
| With telescopic handle | No |
De Beha-Amprobe CC-UAT-500EUR draagtas, inbegrepen in de UAT-505-EUR-kit, heeft een schouderriem zodat u de tas comfortabel kunt dragen en biedt u voldoende ruimte voor de volledige UAT-505-EUR-kit.