CBT-40 (220/380V50HZ)LG270 image 1
CBT-40 (220/380V50HZ)LG270
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8413893008732
MPN: 5122007700
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 1-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi CBT-40 (220/380V50HZ)LG270
Bränd S&P
Kategooriad Tsentrifugaal-kanaliventilaatorid
Päritoluriik* ES
Harmoneeritud süsteemi kood 8414 5935 00
ETIM EC010994
Nimivool 0.75 A
Laius 384 mm
Kõrgus 411 mm
Sügavus 200.5 mm
Võimsustarve 0.25 kW
Kere materjal Alumiinium
Sagedus 50 Hz
Sobib väliskasutuseks No
Termokaitsega No
Suurim pidev ümbrustemperatuur 120 °C
Ühendatav toitepinge Muul viisil
Ülekandega ajam No
Kere materjali kvaliteediklass Polüpropüleen
Tiiviku materjal Alumiinium
Tiiviku materjali kvaliteediklass Polüpropüleen
Kere pinnakaitse Kaetud
Tiiviku pinnakaitse Kaetud
Koos hooldus-/teeninduslülitiga No
Ühekiiruseline mootor Yes
Ühekiiruseline mootor, mis on juhitav Sagedus
Tagasitõmbe sulgur Puudub
Mootori (nimi)kiirus, pööret minutis 3000, 2 poolust
Õhuvoo hulk rõhul (200 Pa (staatiline) 241 m³/h
Õhuvoo hulk rõhul (400 Pa (staatiline) 232 m³/h
Õhuvoo hulk rõhul (600 Pa (staatiline) 221 m³/h
Õhuvoo hulk rõhul (800 Pa (staatiline) 207 m³/h
Õhuvoo hulk rõhul (1000 Pa (staatiline) 190 m³/h
Õhuvoo hulk rõhul (10000 Pa (staatiline) 250 m³/h
Joonel (järjekorras) No
Kanali nimiläbimõõt, imemispoolel 100 mm
Kanali nimiläbimõõt, jaotuspoolel 40 mm
Kanali nimilaius, jaotuspoolel 40 mm
Kanali nimikõrgus, jaotuspoolel 40 mm