| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Castor Single | Wall light | Galvanized |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 125 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Valgusvoo nurk | Keskmine valgusvoo nurk 20-40° |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Süsteemi võimsus | 4.6 W |
| Efektiivne valgusvoog | 390 lm |
| Pakkimistase 1 | 5701581267473 |
| Pakkimistase 2 | 5701581221932 |
| Lambipesa | GU10 |
| Kere materjal | Muul viisil |