| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | cassette stainless steel R12 blind 20kN |
| Bränd | Hager |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC002603 |
| Mudel | Ümmargune |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Vähim sisseehitamise sügavus | 110 mm |
| Pakkimistase 1 | 4012002245866, 4012002245866 |
| Pakkimistase 2 | 4012002245866 |
| Nimimõõde | 305 mm |
| Sisseehitatud seadmete arv | 0 |
| Seadmete arv | 0 |
| Siseläbimõõt | 305 mm |
| Paigaldustorude arv | 0 |
| Põrandalt hooldatav | Kuivatus |
| Seadmekarpide raami osa | No |
| Kasseti kõrgus | 38 mm |
| Põrandasüvendi sügavus | 23 mm |